Wiadomości Data dodania: 25.03.2019

Całkowity koszt posiadania samochodu kontra wynajem długoterminowy

Czy zadałeś sobie kiedyś pytanie, ile faktycznie kosztuje posiadanie auta? Co oznacza Total Cost of Ownership i wartość rezydualna? Dlaczego często nie potrafimy obliczyć ile faktycznie wydatków pochłania własny samochód? Poznaj fakty, które są często pomijane przez posiadaczy czterech kółek.

Nowe przepisy zmieniające zasady nabycia i używania samochodów osobowych w firmach

Z dniem 1 stycznia 2019 roku wchodzą w życie nowe przepisy zmieniające zasady nabycia i używania samochodów osobowych w firmach. Zawarcie umowy wynajmu samochodu do końca 2018 roku da jednak prawo do zaliczenia całości rat finansowych w koszty uzyskania przychodu na dotychczasowych zasadach. Skorzystaj juz dzisiaj!

Wynajem długoterminowy, czyli najlepszy sposób na nowy samochód

Obserwując rosnące zainteresowanie wynajmem długoterminowym na rynku sprzedaży nowych samochodów podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu współpracy z liderami rynku w celu przedstawienia potencjalnym klientom kompleksowej oferty składającej się z samochodu wraz z finansowaniem.

W każdym tygodniu w naszym serwisie będzie można znaleźć nowe propozycje samochodów w najlepszych cenach wraz usługą wynajmu długoterminowego.