Wiadomości Data dodania: 26.05.2019

8 samochodów, którymi możesz jeździć w cenie od 800 do 1000 zł miesięcznie

Często, gdy pytam znajomych o ceny wynajmu długoterminowego samochodów rzucają opłatami miesięcznymi rzędu 1500-2000 zł. A tak naprawdę już w kwocie 800 zł - 1000 zł możesz przebierać w ofertach. Oto kilkanaście ciekawych propozycji, zapewniam że kilka z pewnością Was zaskoczy!

Wiadomości Data dodania: 23.04.2019

Wynajem długoterminowy auta korzystny dla firm

Nowe przepisy zmieniające zasady nabycia i używania samochodów osobowych w firmach

Z dniem 1 stycznia 2019 roku wchodzą w życie nowe przepisy zmieniające zasady nabycia i używania samochodów osobowych w firmach. Zawarcie umowy wynajmu samochodu do końca 2018 roku da jednak prawo do zaliczenia całości rat finansowych w koszty uzyskania przychodu na dotychczasowych zasadach. Skorzystaj juz dzisiaj!

Wynajem długoterminowy, czyli najlepszy sposób na nowy samochód

Obserwując rosnące zainteresowanie wynajmem długoterminowym na rynku sprzedaży nowych samochodów podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu współpracy z liderami rynku w celu przedstawienia potencjalnym klientom kompleksowej oferty składającej się z samochodu wraz z finansowaniem.

W każdym tygodniu w naszym serwisie będzie można znaleźć nowe propozycje samochodów w najlepszych cenach wraz usługą wynajmu długoterminowego.