Wiadomości Data dodania: 16.05.2019

Skoda Kodiaq 4x4 - duży SUV za nieduże pieniądze w wynajmie długoterminowym - TEST

Jeżeli szukasz dużego SUV-a, w którym autentycznie można poczuć się jak w klasie premium, to nie musisz wydawać więcej niż 1378 zł netto miesięcznie. Auto nazywa się Skoda Kodiaq i pod względem komfortu, pracy zawieszenia oraz wyciszenia, za te pieniądze nie ma sobie równych.

Wiadomości Data dodania: 23.04.2019

Wynajem długoterminowy auta korzystny dla firm

Nowe przepisy zmieniające zasady nabycia i używania samochodów osobowych w firmach

Z dniem 1 stycznia 2019 roku wchodzą w życie nowe przepisy zmieniające zasady nabycia i używania samochodów osobowych w firmach. Zawarcie umowy wynajmu samochodu do końca 2018 roku da jednak prawo do zaliczenia całości rat finansowych w koszty uzyskania przychodu na dotychczasowych zasadach. Skorzystaj juz dzisiaj!

Wynajem długoterminowy, czyli najlepszy sposób na nowy samochód

Obserwując rosnące zainteresowanie wynajmem długoterminowym na rynku sprzedaży nowych samochodów podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu współpracy z liderami rynku w celu przedstawienia potencjalnym klientom kompleksowej oferty składającej się z samochodu wraz z finansowaniem.

W każdym tygodniu w naszym serwisie będzie można znaleźć nowe propozycje samochodów w najlepszych cenach wraz usługą wynajmu długoterminowego.